ПРО КОМПАНІЮ

Основний напрямок діяльності Компанії ТОВ «ТД КОРНЕР ПЛЮС» - забезпечення дизельним паливом, а також бензином всіх марок - підприємств аграрного сектору, транспортних і будівельних компаній, автозаправних станцій та інших споживачів світлих нафтопродуктів.

Велика мережа нафтобаз в різних регіонах України, дозволяє нам задовольнити потребу в паливі наших контрагентів практично в будь-якій точці країни. Якість продаваних нами нафтопродуктів забезпечується роботою тільки з найбільшими і перевіреними постачальниками - імпортерами і нафтопереробними заводами. Асортимент представлений переважно продукцією Мозирського НПЗ ( Білорусь ). Так само реалізуємо дизельне паливо і бензини провідних європейських заводів-виробників. Вся продукція відповідає європейському стандарту якості Евро5 .

Команда професійних менеджерів Компанії докладає всі зусилля для щоденного зростання рівня сервісу і турботи про клієнтів, а наявність власного аналітичного відділу дозволяє нам своєчасно інформувати наших партнерів про цінові перепади. На сьогоднішній день компанія має широку базу клієнтів на всій території України.

Ми не тільки реалізуємо якісну продукцію, але і надаємо широкий вибір автотранспорту для перевезення нафтопродуктів, об'ємом від 10 до 42 кубічних метрів, що дозволяє нам, економлячи Ваші кошти, доставляти паливо в строк і в необхідній кількості.

Наші цілі:

  • підвищення якості сервісів для наших клієнтів;
  • розширення географії присутності на ринку.

Конкурентні переваги:

  • ми реалізуємо тільки якіснє паливо стандарту Євро5;
  • ми завжди здійснюємо поставки в строк;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • гнучка цінова політика;
  • у нас завжди є необхідні Вам товарні позиції за оптимальними цінами.

Менеджмент компанії завжди відкритий до діалогу з постачальниками і покупцями з питань оптимізації поточної взаємодії та укладення нових договорів .

 

З повагою, команда ТОВ «ТД КОРНЕР ПЛЮС»

АНАЛИТИКА

Предоставлено Investing.com

Курс валют